VIDEO: Stari dizelski Volkswagen razvalio Ferrari na utrci ubrzanja!

Da na crtu postavimo drugu generaciju dizelskog Passata u karavanskom izdanju i Ferrari 458 Italiju, te vas upitamo koji će prije doći s jednog kraja ravne staze na drugi, svi znamo što bi odgovorili. Ali da je tako i u sljedećem videu, ne bi ga podijelili s vama, je li tako?

Ovo je malo tko očekivao

Ovo je malo tko očekivao
 Postoji jedan stil modificiranja automobila koji traži posebno poštovanje, a to su takozvani „sleeperi“, automobili koji vanjskim izgledom ne odaju za što su sve sposobni. Ispod njihove obične vanjštine krije se nešto puno više. Nažalost, nije poznato što se nalazi ispod poklopca motora ovog smeđeg dizelaša iz 1980-ih, ali što god da je, dovoljno je da iza sebe ostavi 458 Italiju i njegov 562 KS snažan V8 motor obujma 4,5 litara. Dok su njegovi stražnji kotači „tražili“ asfalt na startu utrke, Passat je pomoću pogona na sve kotače već odjurio u oblaku gustog, crnog dima, na oduševljenje svih prisutnih i 650,000 ljudi koji su u svega nekoliko dana pogledali video.https://youtu.be/G04_Si8QG_Q
Preuzeto sa: Automobili.hr