Analogna vs digitalna instrument tabla?

Na premijeri novog Mercedesa CLS, krajem novembra, nemački proizvođač predstavio je verziju sa bogatijim paketom opreme, koji sadrži i dva velika 12,3 inčna ekrana na komandnoj tabli. Levi displej, ispred vozača, služi kao instrument tabla, dok je desni, centralno postavljeni, deo multimedijalnog sistema.

Ovo rešenje izazvalo je oprečna mišljenja ljubitelja automobila, a neki su ocenili da bi kokpit izgledao bolje sa klasičnim analognim instrument satovima koji pokazuju brzinu automobila i broj obrtaja motora.

Mercedes je sada objavio novi set fotografije modela CLS, na kome se vidi i verzija enterijera sa konvencionalnom instrument tablom, umesto digitalnog displeja.

Koje rešenje vam se više dopada?

Mercedes CLS za 2018. sa analognom instrument tablom
Mercedes CLS za 2018. sa analognom instrument tablom

.

Mercedes CLS za 2018. sa digitalnom instrument tablom
Mercedes CLS za 2018. sa digitalnom instrument tablom

.Preuzeto sa: b92